Взаємодія з органами державної влади

ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО

ПІДГОТОВКА ДОКУМЕНТАЦІЇ

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД

Правильно побудований зв'язок між бізнесом і владою відіграє важливу роль у досягненні успіху, позиціонуванні та просуванні ваших інтересів, а також завоюванні лідируючих позицій на ринку.

 

Вибір моделі державно-приватного партнерства - головний елемент інфраструктурних проектів. Мета такої співпраці - консультації з представниками органів державної влади та органів місцевого самоврядування для прийняття компромісних рішень щодо проектів клієнтів. Ми зберігаємо час та кошти, оперативно вирішуючи ситуацій та задач замовників у позасудовий спосіб.

 

Юристи Vanash Urban Consulting успішно супроводжують складні проекти благоустрою та реконструкції великих міських територій та об'єктів.

Ми спеціалізуємось з питань державно-приватного партнерства, операцій із землею та проектів будівництва, а також беремо участь у розробці, прийнятті та впровадженні відповідної нормативно-правової бази.

 

Наша мета — створення міцного фундаменту для подальшого розвитку інфраструктури будівельного ринку та земельних правовідносин у Києві, а також для поетапної реалізації складних загальноміських проектів.

Ми консультуємо приватних клієнтів стосовно оренди та купівлі об’єктів нерухомості, земельних ділянок комунальної та державної власності, а також щодо механізмів проведення переговорів з цього приводу.

 

Наша команда забезпечує:

  • вибір оптимальної моделі державно-приватного партнерства;
  • супровід бізнес-проектів за участю держави та міста;
  • комплексну підготовку документації із землеустрою та будівництва;
  • юридичний супровід процесу в органах державної влади та місцевого самоврядування, включаючи розробку необхідних нормативно-правових актів, взаємодію з державними установами з метою прийняття нормативних актів, необхідних для реалізації ваших проектів.

Зв'яжіться з нами

+38 (044) 290-45-15


 

office@vanash.com.ua