Відновлення фундаментів Десятинної церкви

ОБ’ЕКТ — ПАМ’ЯТКА АРХЕОЛОГІЇ

ЛОКАЦІЯ — КИЇВ

ІНІЦІАТОР — ГО "АНДРІЇВСЬКО-ПЕЙЗАЖНА ІНІЦІАТИВА"

ПАРТНЕР — СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ СПІЛЬНОЇ ДІЇ "ЗРОБИМО РАЗОМ!"

РІК — 2016

ЗАДАЧА —

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТ —

Правовий супровід проекту щодо відновлення контуру фундаменту десятинної церкви з благоустроєм прилеглої території.

 

Втілення проекту з урахуванням особливостей заповідної археологічної зони загальнодержавного призначення/або об’єкта культурної спадщини національного значення (пам’ятка археології).

За ініціативи ГО "Андріївсько-пейзажна ініціатива" та у межах соціального проекту спільної дії "Зробимо разом!" ми пройшли складні процедури отримання дозвільних документів у відповідності з усіма нормативно-правовими актами органів місцевого самоврядування.

 

Юридична реалізація проекту загострювалася на оформленні дозвільних документів для початку відновлення контуру фундаменту та здійснення комплексу екологічних робіт для покращення мікроклімату прилеглої території.

 

Ми виконали юридичну частину проекту, включаючи правове консультування та послуги щодо підготовки (збору) комплектів документів по кожній процесуальній дії для отримання відповідних дозволів.

 

Компанія підтримує тісні ділові відносини з державними органами, зокрема з відокремленими структурними підрозділами київської міської державної адміністрації, що сприяло ефективному оформленню дозвільних документів по проекту в максимально короткі строки.

ГАЛЕРЕЯ ПРОЕКТУ

Звя'жіться з нами

+38 (044) 290-45-15

 

 

office@vanash.com.ua

 

Юристи, що розуміють, як створюється комфортний міський простір, у якому хочеться жити.

ТЕЛЕФОН —

 

+38 (044) 290-45-15

ПОШТА —

АДРЕСА —

 

Київ,

вул. Саксаганського, буд. 60-а