Vanash Urban Lawyers— юридична компанія девелоперських та земельних проектів. Уже 7 років ми надаємо повний комплекс послуг із юридичного супроводу будівництва об’єктів нерухомого майна: від будівельного аудиту до акту введення в експлуатацію.

Засновник Vanash Urban Lawyers не лише юрист, але й сучасний девелопер, що дає змогу нашій компанії дивитися на проекти очима клієнтів та розуміти їхні справжні потреби.

Наша команда знає все про девелоперський бізнес у Києві та має глибоке розуміння специфіки законодавства в галузі створенння й обороту нерухомогоо майна. А за роки існування, Vanash Urban Lawyers супроводила понад 1000 транзакцій. Ось чому наші клієнти отримують рішення, які дозволяють досягати поставлених цілей!

Ми гнучкі, оперативні та інноваційні! Наші Клієнти стають для нас бізнес-партнерами, а ми для них — бізнес-радниками.

Шукаючи вирішення спору, ми перш за все акцентуємо увагу на двох запитаннях:

  • Що саме спричинило його виникнення?
  • Чи існує ризик, що він трапиться повторно?
Ми звемо себе траблшутерами нового покоління. Бо розуміємо, що кожному наслідку — конфлікту —  передує причина. Причина, яку необхідно усунути. Ми знаємо, що Клієнт, який живе своїм бізнесом, постійно потребує юридичного радника-ментора, тому ми готові бути його in-house advisors і працювати на умовах, які для нього комфортні.

Ми завжди онлайн!

Заощаджуємо час Клієнтів, позбавляючи їх від зайвих нарад і зустрічей. Довіривши нам клопоти, пов’язані з юридичними питаннями, Клієнти мають можливість сфокусуватися на стратегічних бізнес-питаннях.

В роботі ми використовуємо найсучасніші ІТ-технології. Застосовуємо хмарні сервіси для зберігання даних, онлайн аналітику та найкращі проектні мобільні програми.

Наразі ми працюємо над своїм мобільним додатком, який щодня допомагатиме користувачам у вирішенні юридичних питань.

ДИПЛОМИ ТА ВІДЗНАКИ

2010

Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Диплом бакалавра правничих наук (правознавство).

2013

Віденський Університет

Диплом магістра міжнародного права.

2015

Київський міський голова

Подяка за сумлінну працю та високий професіоналізм.

Рекомендаційні листи

×

Шановні відвідувачі сайту!

Компанія Vanash Urban Lawyers тимчасово призупинила свою діяльність. Ми повернемось згодом, а поки бажаємо Вам успіхів ! ;)