image

Офісний центр

Задача:

Поновлення договору оренди земельної ділянки для подальшої експлуатації офісного центру.

Площа земельної ділянки: 0,15 га.
Площа офісного центру: 2400 м².
Локація: вул. Богдана Хмельницького, м. Київ.

Поділитися:

Особливості:

  • Землекористувачем було представництво іноземного суб’єкта господарської діяльності. Згідно чинного законодавства таке представництво не є юридичною особою і самостійно не здійснює господарську діяльність. У всіх випадках воно діє від імені та за дорученням іноземного суб'єкта господарської діяльності. Отже, фактично земельна ділянка була передана іноземному суб’єкту господарської діяльності.
  • Наявність скарг з боку власника сусідньої новобудови, що були спрямовані на забезпечення проїзду до його будинку через земельну ділянку нашого клієнта — встановлення сервітуту. Наші опоненти посилалися на правила добросусідства, які регулюють взаємовідносини між власниками (землекористувачами) сусідніх (суміжних) земельних ділянок.

Вирішення:

Договір оренди земельної ділянки було поновлено на 15 років без винесення питання на пленарне засідання сесії Київської міської ради. Питання про поновлення договору оренди на 15 років було вирішено на засіданні комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Також ми аргументували, що вимоги щодо встановлення сервітуту є безпідставними, оскільки земельні ділянки нашого клієнта та його опонента не були суміжними.

Депутати комісії Київської міської ради прийняли рішення про поновлення договору оренди земельної ділянки у тих же межах, без встановлення сервітуту.

Ми захистимо Ваші інтереси за будь-яких умов!

×

Шановні відвідувачі сайту!

Компанія Vanash Urban Lawyers тимчасово призупинила свою діяльність. Ми повернемось згодом, а поки бажаємо Вам успіхів ! ;)