image

Готель “Либідь”

Задача:

Юридичний супровід проекту оновлення готелю “Либідь” — Premier Hotel Lybid —, що передбачав два етапи:

  • Оформлення права користування земельною ділянкою.
  • Правовий супровід реновації фасаду з відповідними містобудівними погодженнями.

Локація: вул. площа Перемоги, 1, м. Київ.

Поділитися:

Особливості:

Дозвіл попереднього землекористувача на вилучення земельної ділянки був відсутній. Будівля готелю перейшла у власність до нового власника за цивільно-правовим договором. Відповідно статті 120 Земельного кодексу України, до нього ж перейшло право користування земельною ділянкою. А документальне оформлення переходу права користування відповідно закону є формальним закріпленням переходу права на земельну ділянку.

Вирішення:

  • Бездоганна підготовка та професійно вибудована комунікація з усіма учасниками проекту стали запорукою передачі земельної ділянки в оренду.
  • Ми супроводжували й процес підписання договору оренди земельної ділянки.
  • Також ми реалізували спрощену схему документального погодження на реновацію фасаду будівлі. Після успішної юридичної роботи нашої команди, реновація зовнішнього вигляду будівлі була реалізована без складної процедури оформлення документів на реконструкцію чи будівництво.
  • Зауважимо, що об’єкт належав до найвищої категорії, сьогодні – клас наслідків. А це потребувало б окремого проекту реконструкції, експертизи та дозволу Держархбудінспекції України на реконструкцію з відповідним введенням об’єкта в експлуатацію.

Незалежно від масштабу проекту, ми виконуємо всі взяті на себе зобов’язання!

×

Шановні відвідувачі сайту!

Компанія Vanash Urban Lawyers тимчасово призупинила свою діяльність. Ми повернемось згодом, а поки бажаємо Вам успіхів ! ;)